IV TURNIEJ PAR – WIELUŃ, 29.01.2024

Wczorajszy turniej, rozgrywany tradycyjnie w podwojach Dworca Kulturalnego Wieluń – Dąbrowa odbywał się podobnie jak wszystkie poprzednie turnieje brydżowe. Z tą różnicą, że grało w nim 7 par i singlista – Przemek Hreczański – który z braku partnera każde rozdanie grał z innym partnerem. Co prawda jego wyniku końcowego nie widać w tabeli z wynikami, gdyż program liczący nie uwzględnia udziału singlisty w turniejach rozgrywanych parami, ale właśnie wynik Przemka jest godzien uwagi, ponieważ uzbierał najwięcej, bo aż 40,60 IMP i zdecydowanie wyprzedził wszystkie pary, wygrywając turniej. W pobitym polu pozostawił za sobą takie Tuzy Brydża Sportowego jak pary Staszek Ciach – Bogdan Lipczak i Włodek Pocztowski – Rysiek Wójtowicz oraz rewelacje i zwycięzców ubiegłorocznej klasyfikacji generalnej duet Heniek Krekora – Waldek Wolniaczyk. Wszystkie pozostałe pary grające w tym turnieju osiągnęły już wynik „poniżej peryskopowej”.

Wszystkie statystyki odnoszące się do turnieju można prześledzić i przeanalizować w zakładkach: WYNIKI oraz DŁUGA FALA, ewentualnie pod linkami: IV Turniej par – Wieluń, 29.01.2024 r. oraz PUNKTACJA DŁUGOFALOWA ZA ROK 2024. Na stronie z wynikami znajdują się także rozkłady wszystkich 28 rozdań, którymi rozgrywany był turniej. Każda z par może zobaczyć również swoją (albo dowolnej pary) historię występu w turnieju, po kliknięciu we właściwy numer pary znajdujący się w tabeli z wynikami turnieju.

Następny turniej, odbędzie się w poniedziałek 5 lutego br. Miejsce jak zawsze, niezmienne – podwoje Dworca Kulturalnego Wieluń – Dąbrowa przy ulicy Kolejowej w Wieluniu – początek turnieju o godzinie 1700. Serdecznie zapraszam…

Janusz Kuśmierczyk