VII TURNIEJ PAR – WIELUŃ, 20.02.2023

Po ubiegłotygodniowym „tsunami w Wieluniu”, które przewróciło klasyfikację turniejową do góry nogami nie ma już śladu, fala minęła, kurze opadły, powróciła szara rzeczywistość… Brydżowe Tuzy na nowo doszły do głosu i okupują kolejne stopnie turniejowego podium, jako że ostatni poniedziałkowy turniej wygrała para Bogdan Lipczak – Staszek Ciach, wyprzedzając Ryśka Wójtowicza i Włodka Pocztowskiego. Tak więc ich ubiegłotygodniową wpadkę, należy rozpatrywać jako bolesny wypadek przy pracy. Ale najważniejsze, że na podium utrzymała się Danusia Uram ze swoim partnerem Jerzym Rabikowskim, szkoda tylko, że na najniższym jego stopniu.

Podiumowicze: Włodek Pocztowki i Rysiek Wójtowicz – II miejsce; Bogdan Lipczak i Staszek Ciach – zwycięzcy oraz Danusia Uram i Jerzy Rabikowski – III miejsce w turnieju

Pełna dokumentacja turnieju wraz z rozkładami kart, analizą rozdań, także protokołami rozdań na wszystkich stołach oraz historią par znajduje się w zakładce WYNIKI lub pod linkiem: VII Turniej par – Wieluń, 20.02.2023 r. Klasyfikacja generalna podobnie – w zakładce DŁUGA FALA, lub pod linkiem: PUNKTACJA DŁUGOFALOWA ZA ROK 2023. Do klasyfikacji długofalowej zaliczonych zostanie 85% turniejów z najlepszymi wynikami, z ogólnej liczby turniejów jakie zostaną rozegrane w tym roku.

Kolejny turniej, będzie wyjazdowym, jako, że 27 lutego jest ostatnim poniedziałkiem miesiąca. Zapraszam zatem do Praszki, tradycyjnie do Hali Sportowej, gdzie będzie rozgrywany turniej – początek o godzinie 1700.

Janusz Kuśmierczyk