XLI TURNIEJ PAR – WIELUŃ, 4.12.2023

Wczorajsze popołudnie i wieczór to czas, w którym rozegrano kolejny turniej brydża sportowego, a areną na której się to odbyło był jak zazwyczaj Dworzerzec Kulturalny Wieluń – Dąbrowa. Pomiędzy sobą rywalizowało 9 par, w zasadzie stałych bywalców turniejowych zmagań. Ale tym razem zwycięska para turnieju – Przemek Hreczański i Mirek Bodnaruś – sprawiła małą niespodziankę, jako że w poprzednich turniejach niezbyt często meldowała się w czołówce. Zatem, tym większe gratulacje dla Mirka i Przemka oraz życzenia dalszych sukcesów turniejowych. Ich zwycięstwo było zdecydowane, gdyż następną parę wyprzedzili o ponad 7%, co jest sporą przewagą w tego typu turniejach. Drugie miejsce na podium wywalczyła Danusia Uram z Jerzym Rabikowskim, a na jego najniższym stopniu zameldowali się Staszek Ciach i Bogdan Lipczak.

Wszystkie statystyki odnoszące się do turnieju można prześledzić i przeanalizować w zakładkach: WYNIKI oraz DŁUGA FALA, ewentualnie pod linkami: XLI Turniej par – Wieluń, 4.12.2023 r. oraz PUNKTACJA DŁUGOFALOWA ZA ROK 2023. 

Następny turniej, 11 grudnia br. odbędzie się tym razem w Praszce w Hali Sportowej „Kotwica” przy ul. Sportowej. Będzie to turniej w ramach KMP liczony zarówno do klasyfikacji ogólnopolskiej jak tradycycjny turniej lokalny zaliczany do cyklu turniejów za rok 2023. Początek o godzinie 1700. Serdecznie zapraszam…

Janusz Kuśmierczyk