XXII TURNIEJ PAR – WIELUŃ, 27.06.2022

Tradycyjnie, jak w każdy poniedziałek, tak i wczoraj w budynku Wieluńskiego Domu Kultury przy Krakowskim Przedmieściu odbył się turniej brydża sportowego, w którym tym razem grało tylko 6 par – okres urlopów i wakacyjnych wyjazdów odbija się niestetety na frekwencji. Niemniej jednak rywalizowano zaciekle o jak najepszy wynik w każdym z trzydziestu rozegranych rozdań. W efekcie tej rywalizacji zwycięstwo odnieśli Bogdan Lipczak ze Staszkiem Ciachem, którzy wyprzedzili Danusię Uram grającą w parze z Jerzym Rabikowskim. Na trzeci stopień podium, kolejny raz udało się wdrapać Markowi Śliwce grającemu razem z Januszem Kuśmierczykiem.

Danusia Uram w towarzystwie swojego partnera Jerzego Rabikowskiego i zwycięskiej pary
Bogdana Lipczaka (pierwszy z lewej) i Staszka Ciacha (pierwszy z prawej).

Pełną dokumentację turnieju wraz rozkłami kart i analizą rozdań, protokołami i historię wszystkich par można prześledzić pod linkiem: XXII Turniej par – Wieluń, 27.06.2022 r. lub w zakładce z wynikami turnieju, a aktualną klasyfikację generalną w zakładce DŁUGA FALA.

UWAGA! Od najbliższego poniedziałku, tj. 4.07.2022 roku następuje zmiana miejsca rozgrywania turniejów brydżowych. Turnieje rozgrywane będą w DKWD Dworzec Kulturalny Wieluń Dąbrowa, ul. Kolejowa 8. Turnieje będą się odbywać tradycyjnie w każdy poniedziałek od godziny 1700 w okresie wakacjnym w lipcu i sierpniu. Zmiana miejsca rozgrywania turniejów brydżowych spowodowana jest organizacją w okresie wakacji imprez kulturanych prowadzonych i patronowanych przez Wieluński Dom Kultury.
Serecznie zapraszam na nasze cotygodniowe turnieje.

Janusz Kuśmierczyk