XXI TURNIEJ PAR – WIELUŃ, 20.06.2022

Wczorajszy poniedziałek był kolejnym dniem, w którym na terenie Wieluńskiego Domu Kultury odbywają się turnieje brydża sportowego. Nie inaczej było wczoraj, rozegrano bowiem już 21 turniej w tym roku, który zgromadził 10 par zawodników rywalizujących pomiędzy sobą w dziewięciorundowym turnieju rozgrywanym na zapis maksymalny. Turniej wygrali Heniek Krekora z Waldkiem Wolniaczykiem przed Ryśkiem Wójtowiczem i Włodkiem Pocztowskim. Na podium wdrapali się jeszcze Janusz Kuśmierczyk z Markiem Śliwką. Ciekawi postawa Henia z Waldkiem, którzy w ostatnich kilku turniejach grają można rzec wahadłowo – wygrywają turniej lub zamykają listę uczestników… Jak tylko bardziej ustabilizują swoją formę, to będzie się kogo bać…

Na fotografi od lewej: Waldek Wolniaczyk i Heniek Krekora
oraz Rysiek Wójtowicz i Włodek Pocztowski

Pełną dokumentację turnieju można prześledzić pod linkiem: XXI Turniej par – Wieluń, 20.06.2022 r. ewentualnie w zakładce z wynikami turnieju. Aktualną klasyfikację generalną po wszystkich rozegranych turniejach możma obejrzeć w zakładce: DŁUGA FALA.
Kolejny turniej odbędzie się w poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku, jak zwykle w sali Wieluńskiego Domu Kultury usytuowanym przy Krakowskim Przedmieściu 5. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zasmakować turniejowej rywalizacji w brydżu sportowym.


Janusz Kuśmierczyk