XLI TURNIEJ BRYDŻA – WIELUŃ, 28.11.2022

Poniedziałkowy wieczór, spędzony w gościnnych progach Wieluńskiego Domu Kultury na kolejnym turnieju brydżowym, tym razem był szczęśliwy i radosny dla naszych Wieluńskich Nestorów Brydża Sportowego Ireneusza Starczyka i Tadeusza Olejnika, którzy wspólnie z Tuzami Brydżowymi Ryśkiem Wójtowiczem i Włodkiem Pocztowskim zwyciężyli w zawodach. Dlatego szczególne gratulacje należą się Starszym Panom, gdyż nie dali się wyprzedzić nawet Tuzom Brydżowym, a wszystkich pozstałych uczestników zostawili za sobą. Podium uzupełnili Waldek Wolniaczyk i Heniek Krekora, w czym wydatnie wspomógł ich piszący ten komentarz, dostarczając im tylko w dwóch ostatnich rozdaniach 17 IMP. Ciekawostką jest fakt, że w sumie uzbierali tych IMP-ów 16… Ale taki jest brydż. Komentujący musi ten fakt zapisać sobie w poczet swoich „ujemnych zasług turniejowych” i tak też czyni…

Turniejowi Herosi: Rysiek Wójtowicz, Włodek Pocztowki, Ireneusz Starczyk, Tadeusz Olejnik
oraz Waldek Wolniaczyk i Heniek Krekora

Pełna dokumentacja turnieju wraz z rozkładami kart, analizą rozdań, także protokołami rozdań na wszystkich stołach oraz historią par znajduje się w zakładce WYNIKI lub pod linkiem: XLI Turniej par – Wieluń, 28.11.2022 r. Klasyfikacja generalna podobnie – w zakładce DŁUGA FALA, lub pod linkiem: KLASYFIKACJA DŁUGOFALOWA ZA ROK 2022.

Na kolejny turniej zapraszam w poniedziałek, 5 grudnia na godzinę 1700, tradycyjnie do Wieluńskiego Domu Kultury, przy Krakowskim Przedmieściu 5.

Janusz Kuśmierczyk