XIII TURNIEJ PAR – WIELUŃ, 15.04.2024

Wczorajszy turniej, rozgrywany był jak zwykle w gościnnych progach Dworca Kulturalnego Wieluń – Dąbrowa i dodatkowo w wyjątkowym „anturażu” (z francuskiego entourage). Tłem całego turnieju była bowiem WYSTAWA POPLENEROWA GRUP MALARSKICH DZIAŁAJĄCYCH PRZY WIELUŃSKIM DOMU KULTURY. Dodawała ona wyjątkowego kolorytu i artystycznej atmosfery naszemu brydżowemu spotkaniu. Zatem dzisiejszy komentarz do turnieju okraszę mini fotoreportażem, pokazującym uczestników turnieju na tle eksponowanych obrazów.

Wracając do przebiegu turnieju i jego sportowej strony należy z kronikarskiego obowiązku przedstawić jego wyniki. W turnieju rozgrywany na IMP-y rywalizowało 8 par, a najbardziej zaIMPonowała para Rysiek Wójtowicz – Jacek Huszno, wyprzedzając Henia Krekorę i Waldka Wolniaczyka. Cieszy również forma naszej Damy Atutowej – Danusi Uram, która ze swoim brydżowym partnerem Jerzym Rabikowskim uzupełniła turniejowe podium. Tak więc Danusia po raz kolejny zaIMPonowała swoim licznym Fan Clubom rozsianym po całym kraju. Z tego miejsca pozdrowienia dla wszystkich Fanów Danusi oraz miłośników i sympatyków tej wspaniałej gry, jaką jest brydż w wydaniu sportowym…

Wszystkie rozdania, wyniki i analizy oraz historię swojego występu można obejrzeć w zakładce WYNIKI, lub pod linkiem: XIII Turniej par – Wieluń, 15.04.2024 r. zaś punktację generalną ze wszystkich tegorocznych turniejów prześledzić w zakładce DŁUGA FALA lub pod linkiem: PUNKTACJA DŁUGOFALOWA ZA ROK 2024.

Na następny turniej zapraszam jak zwykle w poniedziałek, tj. 22 kwietnia br. na Dworzec Kulturalny Wieluń – Dąbrowa przy ulicy Kolejowej. Początek o godzinie 1700.

Janusz Kuśmierczyk